Jak na to

Aplikace MP Home je určena pro všechny klienty Modré pyramidy, kteří mají sjednané stavební spoření nebo úvěr a současně podepsali smlouvu o používání aplikace MP Home s poradcem.

Stačí navštívit nejbližší pobočku nebo kontaktovat svého poradce, který s vámi mobilní aplikaci aktivuje a poskytne vám přihlašovací údaje.

V tuto chvíli si aplikace rozumí s telefony iPhone a tablety iPad s operačním systémem iOS od verze 10 a s telefony a tablety s Androidem od verze 6.

Aplikaci si můžete zdarma stáhnout v App Store nebo Google Play.

Na této stránce naleznete informace o způsobu aktivace aplikace, postup při prvním přihlášení, či zneplatnění přístupu do aplikace pro případ možného zneužití.

Ano, můžete. Pokud máte telefon s operačním systémem Android verze 6 a vyšší, nebo iPhone 5s a vyšší, který je vybavený čtečkou otisků prstu, nebo iPhone X a vyšší, který podporuje rozpoznání obličeje.

Ano, aplikace je maximálně bezpečná a nemusíte se bát zneužití vašeho účtu. V aplikaci momentálně nejsou možné žádné aktivní operace, nemůžete měnit své údaje ani zasílat platby. I tak vás prosíme, dodržujte pravidla desatera bezpečnosti při používání aplikace.

Pokud jste zadali 5x špatné heslo a zablokovali si tak přístup do aplikace, zadejte prosím znovu vaše uživatelské jméno, které najdete ve smlouvě k MP Home. Na telefonní číslo uvedené ve smlouvě vám přijde autorizační kód, pomocí kterého si ověříme, že jste to vy.

Pokud jste zapomněli heslo do aplikace a nemáte aktivovaný otisk prstu ani Face ID, zadejte prosím 5x špatné heslo a poté znovu vaše uživatelské jméno, které najdete ve smlouvě k MP Home. Na telefonní číslo uvedené ve smlouvě vám přijde autorizační kód, pomocí kterého si ověříme, že jste to vy.

V mobilní aplikaci uvidíte pouze úvěry a stavební spoření, které u nás máte sjednané. Pokud nevidíte ani tyto produkty, kontaktujte nás prosím na čísle 222 824 777 nebo e-mailem na adrese info@mpss.cz.

Aplikace vždy zobrazuje aktuální data. Pokud přesto budete mít pocit, že údaje neodpovídají skutečnosti, kontaktujte nás na čísle 222 824 777, e-mailem na adrese info@mpss.cz nebo napište svému poradci. Samozřejmě může jít jen o technickou závadu při přenosu dat, a proto někdy stačí chvíli počkat a do aplikace se přihlásit později.

Desatero bezpečnosti jsou pravidla, která by měl dodržovat každý uživatel při používání aplikace. Dokument najdete jako přílohu ke smlouvě, kterou jste obdrželi při autentizaci s poradcem nebo na pobočce.

Prostřednictvím nastavení v aplikaci si můžete změnit svůj PIN nebo vybrat, zda je možné se do aplikace přihlašovat i otiskem prstu nebo rozpoznáním obličeje.

Ano, pokud jste jejich zákonným zástupcem.

To bohužel nejde. Detail úvěrových smluv se totiž zobrazí pouze hlavním dlužníkům, případně spoludlužníkům, kteří jsou s hlavním dlužníkem ve vztahu manžel/manželka, druh/družka nebo registrovaný partner/partnerka.

Toto zatím aplikace neumožňuje. Již nyní však pracujeme na tom, aby i to bylo brzy možné.

Pořízení vlastního bydlení s sebou přináší i řadu povinností. Na těchto stránkách naleznete další tipy na co byste při stěhování do vlastního bydlení neměli zapomenout

Doplňující dokumenty:

Děkujeme Vám za Vaši zprávu, náš specialista Vás bude kontaktovat.

Stáhněte si aplikaci

Kliknutím na příslušný odkaz si budete moci stáhnout mobilní aplikaci pro zvolený operační systém.

 

Google play button
App Store button